درباره ما

برش سا یکی از پرطرفدارترین فروشگاه های اسلایسر در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد یک حس خوب فعالیت خود را آغاز کرده است.

برش سا بستری است برای ارائه انواع اسلایسر موجود در بازار جهان. خدماتی شامل تعمیر و نگهداری از اسلایسر های موجود و ارائه انواع اسلایسرهای صنعتی می باشد.
هدف ما در برش سا ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.
ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت برش سا این امکان را به همراهان برش سا می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کالاهای موجود در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.
سفارش‌های دریافتی در اسرع وقت به تمام نقاط ایران ارسال می‌شود.با گسترش فعالیت‌های برش سا در شهرهای مختلف، امکان خدمات‌رسانی به همه هم‌وطنان عزیز در همه شهرها فراهم می باشد
چشم‌انداز و مأموریت برش سا
هدف ما در برش سا تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات اسلایسر در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی برند های بزرگ دنیا با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در برش سا بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

دریافت مشاوره از کارشناسان برش سا جهت خرید اسلایسر و سایر تجهیزات صنعتی


جهت خرید دستگاه اسلایسر و خشک کن سبزیجات , میوه جات و صیفی جات و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان برش سا با ما تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد.
شما به وسیله دستگاه اسلایسر میتوانید هر نوع محصولی را جهت استفاده در آشپزخانه های صنعتی و یا خط تولید چیپس میوه به صورت حلقه ای(ورقه ورقه) , حبه ای و خلال و ... در بیاورید.همچنین از دستگاه خشک کن میوه میتوانید در خط تولید چیپس میوه استفاده نمایید.
تیغه های اسلایسر بسیار برنده و از جنس سخت و محکم می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده از دستگاه های اسلایسر و خشک کن های صنعتی فروشگاه برش سا استفاده نموده و از خدمات ما بهره مند شوید.
رضایت شما افتخار ماست...
تلفن های تماس : 09199657303 - 09032109107
اخبار برش سا
فروش چرخ گوشت مناسب برای چرخ کردن گوشت یخی و پیاز
خرید تیغه ی هالد و براکس
فروش برش دهنده موز و خیار بصورت طولی
عرضه بوجاری هوشمند با قیمتی بسیار مناسب